Pandemia dla każdego z nas wszystkich trudny okres. Staramy się urozmaicać swój czas, który w większości spędzamy w domu. W poniższym artykule chcemy nieco ułatwić Wam zadanie i wskazać jakie gry sprawią, iż na waszych twarzach pojawi się uśmiech i miło spędzicie ze sobą wspólne chwile w najbliższym gronie. 

PRACOWNIA SNÓW

Kto z nas nie chciałby decydować o swoich snach? Dzięki "Pracowni snów" będziesz mógł to zrealizować :) Wybierz się w podróż pomiędzy sześcioma zakątkami Krainy Snów, zbierając Okruchy Snu, z których zbudujesz swoją własną wizję snu. Stworzysz krajobrazy, które otulą cię niczym ciepła, kojąca kołderka. Wyjątkowe zdolności, które zdobędziesz, pomogą ci kształtować tę krainę, byś śniąc mógł się po niej przechadzać i podziwiać, odzyskując dzięki temu spokój umysłu.
Ale uwaga !!! W krainie możesz napotkać na Pana Koszmara, który z chęcią nawiedzi Twoje sny. Przemieszczaj się więc ostrożnie, minimalizując jego niepożądany wpływ. Tylko w ten sposób będziesz w stanie zebrać odpowiednie Okruchy Snu i stworzyć z nich senny krajobraz, który pozwoli ci wreszcie w pełni się odprężyć i spokojnie przespać całą noc. Gra idealna na oderwanie się z otaczającej rzeczywistości. Serdecznie polecamy :)

Pandemic

Niektórzy z Nas z pewnością chcielby być bohaterami którzy przyczynią się do zakończenia pandemii:) Póki co możmy spróbować swoich sił w grze "Pandemic". Masz do dyspozycji zespół, który podróżuje po całym świecie i walczy lecząc zarażonych oraz poszukując składników niezbędnych do wynalezienia lekarstw. Aby wygrać musicie współpracować. Zegar jednak tyka. Kolejne ogniska epidemiczne i nowe choroby napędzają rozprzestrzenianie się zarazy.

To wspaniała gra znana już od kilku lat. Polega na nakierowaniu swojego partnera z drużyny na dane słowo lub wrazę. Niestety... przeszkodę stanowią wyrazy, których nie możemy wypowiedzieć w trakcie rozgrywki. Na dokłądkę klepsydra cały czas odmierza nam czas. Za każde odganięte słowo lub frazę drużyna zgarnia punkt. W przypadku gdy użyjemy zakazanego wyrazu zostajemy ukarani w postaci minusowego punkta. Nieraz usłyszymy "jak mogłeś tego nie wiedzieć"?? :) jednak wszystko doprawione będzie uśmiechem i dobrą zabawą ;) 
Oto nasze propozycje na spędzanie wolnego czasu w gronie najbliższych domowników. Każda z powyższych pozycji świetnie sprawdzi się w roli gry na kwarantannę. Dbajcie o siebie. Już wkrótce kolejne materiały. Zagrajmy w planszówkę ;)