• Wojenne gry planszowe

Każdy miłośnik klimatów militarnych przyzna, że klimat wojenny jest dla niego czymś wyjątkowym. W myśl tego powstały planszówki wojenne, których tematyka bezpośrednio odwołuje się do historycznych zdarzeń i mocno angażuje każdego gracza. Kompanie wojenne, dowódcy, wojska, ataki i ofensywy to elementy gry, a także działania, których można spodziewać się po tego typu grach planszowych. Tylko solidna i przemyślana strategia prowadzi do ostatecznego zwycięstwa. Lubicie ten klimat? Jeśli tak, to doskonale się składa, ponieważ w naszym sklepie internetowym mamy różnorodne propozycje dla miłośników militariów oraz tematyki wojennej. Zapraszamy!

Na polach Flandrii
Na polach Flandrii
Promocja
Produkt niedostępny
168.00 -12%
147.84

Top planszówki wojenne dla miłośnika klimatów militaryjnych

Najlepsze planszówki wojenne potrafią wzbogacić graczy o niesamowitą ilość wrażeń, emocji oraz zaszczepić chęć rywalizacji. Poznajcie grę planszową wojenną o nazwie “Na polach Flandrii”, w której gracze wcielają się w rolę dowódców kompanii brytyjskiego wojska. Jakie jest ich główne zadanie podczas trwania rozgrywki? Gracze starają się jak najszybciej dotrzeć do wyznaczonej linii. Akcja toczy się od okopów, naprzód na drugą stronę ziemi niczyjej. Po drodze czekają linie obronne Niemców, które należy ominąć, najlepiej bez strat w ludziach. Moc wrażeń i emocji gwarantowana. Trzeba przyjąć sprytną taktykę i pokonać przeciwnika! Ta gra planszowa w realiach I wojny światowej to realistyczna symulacja rozgrywanych wydarzeń na tle historycznym. Warto zagrać w nią z rodziną i bliskimi! Gwarantujemy udaną zabawę i długie godziny rozgrywki.

Sklep internetowy zagrajmywplanszowke.pl – poznaj nasze propozycje!

Nasz sklep internetowy dla pasjonatów gier planszowych zagrajmywplanszowke.pl oferuje wyjątkowe propozycje, których zasady emocjonują oraz prowokują do rywalizacji lub kooperacji w zespole. Top planszówki wojenne to idealny prezent dla miłośnika tematyki militarnej na każda okazję. Z pewnością będzie to oryginalny upominek, a bliska osoba będzie zaskoczona tak personalnym prezentem, z którego będzie mogła skorzystać w gronie przyjaciół. Nie warto zwlekać - wystarczy wybrać grę planszową dla siebie lub kogoś bliskiego. W naszej ofercie można znaleźć także gry planszowe wojenne polskie, kooperacyjne, imprezowe, karciane lub kościane, przez co każdy znajdzie u nas idealny wariant dla siebie. Zapraszamy!

  • Co mówią o nas klienci