• Pojedyncze talie kart tematycznych

Karty do gry są bardzo uniwersalne. Chętnie posługujemy się nimi nie tylko do grania w makao, wojnę, tysiąca czy też inne, popularne karciane gry, ale także do stawiania pasjansów. Większość talii pojedynczych dostępnych na rynku opatrzona jest klasycznymi wzorami zarówno po stronie awersu, jak i rewersu. Biorąc pod uwagę, że wszystkie takie klasyczne karty do gry wyglądają niemal identycznie i służą dokładnie do tego samego, urozmaiceniem mogą okazać się ichtalie tematyczne.

Oryginalne talie kart

Tematyczne talie kart dedykowane są zarówno dla pasjonatów karcianych gier, jak i kolekcjonerów. Produkowane są w zdecydowanie mniejszym nakładzie niż te, które można kupić w większości kiosków czy sklepów. To bardzo oryginalne gadżety na spotkania towarzyskie. Karty do gry tematyczne są również niebanalnym pomysłem na prezent. Są na tyle uniwersalne, że miłośników gier planszowych, karcianych i innych, w jakie gramy po prostu przy stole, ucieszy nawet kolejna ich talia. Pod warunkiem oczywiście, że będzie pokrywał je całkiem nowy, oryginalny wzór. W końcu jeżeli chodzi o niektóre gry karciane,jedna talia to stanowczo za mało!

Jakie talie?

Pojedyncze talie kart w tej kategorii to talie tematyczne, na przykład z wizerunkiem dawnego prezydenta Francji Charlesa de Gaulle'a. Miłośnikom polityki i historii przypadną do gustu także karty z legendarnym prezydentem Stanów Zjednoczonych JFK a tym, którym bliższe są Wyspy Brytyjskie - z Winstonem Churchillem. Talie pojedyncze ze słynnymi postaciami z ubiegłego wieku to tylko przedsmak tego, co czeka na Was w sklepie zagrajmywplanszowkę.pl.

Czarna Ameryka

Jeśli fascynują Was postacie takie jak pastor King lub inne sylwetki słynnych Afroamerykanów, to wśród tematycznychtalii kart nasz sklep oferuje aż dwie talie z tym motywem przewodnim. Nawet jeżeli nie jesteście pasjonatami historii USA, to takie karty, opatrzone ciekawymi fotografiami i wzorami, będą nietuzinkowym podarunkiem dla zapalonych graczy.

W brytyjskim pubie

Gra w karty w pubie nie jest rzadkością. Oprócz Winstona Churchilla karty do gry z serii talii pojedynczych oferujemy również w sielskiej, brytyjskiej wersji Pub Signs. Dla miłośników piwa albo angielskich specjałów oraz tradycyjnych gier karcianych to nie lada gratka. Karty przedstawiają nie tylko samą scenerię brytyjskiego pubu, ale również malownicze krajobrazy tematycznie związane z brytyjską wsią. Na zagrajmywplanszowke.pl można kupić różne talie pojedyncze kart do gry. Już teraz wejdź i sprawdź, co dla Ciebie mamy.

  • Co mówią o nas klienci