• Szukaj
  • Klasyczne szachy drewniane

Dla wielu osób przygoda z szachami rozpoczęła się już w szkole podstawowej. Kilkudziesięciominutowe zajęcia poświęcone na przeprowadzenie jak największej liczby rozgrywek mijały w okamgnieniu. Z myślą o pasjonatach tej ponadczasowej formy rozrywki nasz sklep internetowy oferuje szachy klasyczne, drewniane, podróżne, jak również łamigłówki w postaci figur.

Szachy
Szachy
Promocja
Produkt niedostępny
43.00 -5% 40.85
Szachy - Houten (HG - 150235)
Szachy - Houten (HG - 150235)
Promocja
Produkt niedostępny
Szachy (blister) (098)
Szachy (blister) (098)
Promocja
Produkt niedostępny
113.00 -13% 98.31
Szachy (kolekcja drewniana)
Szachy (kolekcja drewniana)
Promocja
Produkt niedostępny
Szachy (kolekcja klasyczna)
Szachy (kolekcja klasyczna)
Promocja
Produkt niedostępny

Szachy klasyczne – ponadczasowa forma rozrywki dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Pasjonatom szachy kojarzą się z wielogodzinnymi rozgrywkami oraz turniejami, dla innych natomiast jest to forma spędzania wolnego czasu rozpowszechniona przez Ojca Mateusza oraz aspiranta Mietka, postaci z serialu telewizyjnego. Niezależnie od tego, czy są Państwo zagorzałymi hobbystami, czy szukają nowej formy rozrywki, dostępne w asortymencie naszego sklepu szachy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych spełnią Państwa oczekiwania. Proponujemy szachy klasyczne od znanych i cenionych producentów zamknięte w wygodnych pudełkach, które świetnie sprawdzą się podczas dalekich wakacji, o ile wybiorą Państwo wersję podróżną od Granna. Oprócz tego oferujemy szachy dla dzieci w wersji deluxe. Co to oznacza? Decydując się na tego typu rozwiązanie, będą mieli Państwo możliwość sprawdzenia swoich umiejętności nie tylko w grze w szachy, ale także warcaby czy backgammona. Miłośnikom zarówno gier strategicznych, jak i łamigłówek proponujemy natomiast szachy, a dokładnie figury, które wewnątrz skrywają wyjątkowe monety. Jednak aby się do nich dostać, należy odrobinę pogłówkować.

Szachy drewniane – pomysł na wyjątkowy upominek

Szukają Państwo wyjątkowego upominku dla bliskiej osoby? Znalezienie prezentu, który w pełni sprosta wymaganiom obdarowywanej osoby, to czasochłonny proces. Z tego też względu warto poznać zainteresowania bliskiej osoby i na ich podstawie przygotować niespodziankę. Miłośnikom gier strategicznych, a w szczególności rozgrywek, w których należy zrobić wszystko, aby ochronić królową, z pewnością spodobają się szachy drewniane. Wyróżniają się wysoką jakością, a zarazem estetyką wykonania, dlatego bez wątpienia będą służyć przez wiele lat, pozwalając na przeprowadzenie niejednej rozrywki. Co więcej, szachy drewniane można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie, gdyż proponowane przez nas modele posiadają stosowne zawiasy, umożliwiające zamknięcie figur wewnątrz planszy oraz ich bezpieczne przechowywanie.

  • Co mówią o nas klienci