• Gry planszowe strategiczne

Symulacja strategicznych zmagań na planszach o różnorodnej tematyce to rozrywka stworzona dla 2, a nawet 12 osób, w zależności od możliwości gry i jej zasad. Fajne gry planszowe strategiczne świetnie sprawdzają się podczas integracji lub spędzania wspólnego czasu z rodziną czy przyjaciółmi. Pełne skupienie, skoncentrowanie na obowiązujących zasadach oraz wejście oczami wyobraźni w wybraną tematykę gry jest niesamowitym doświadczeniem, które dla wielu staje się przedmiotem zainteresowania. Z tego względu w sklepie internetowym zagrajmywplanszowke.pl proponujemy wiele inspirujących rodzajów gier planszowych strategicznych dla dorosłych, młodzieży i dzieci.

Top gry planszowe strategiczne - sposób na spędzenie czasu z bliskimi

7 Cudów Świata to gra planszowa, w której można wcielić się w jednego z siedmiu przywódców wielkich miast antycznego świata. Odkrycia naukowe, podbijanie terenów, nawiązywanie kontaktów handlowych oraz wznoszenie budowli to czynności, których należy się podejmować podczas toczonej rozgrywki. Jak na dobrą grę planszową strategiczną przystało - jako gracz - zawsze trzeba mieć się na baczności. Przeciwnicy mogą bowiem pokrzyżować plany w każdej chwili. KINGSBURG to strategiczna gra planszowa wojenna o budowaniu miast, a także o dworskich intrygach. Można wcielić się w rolę gubernatora i dołożyć wszelkich starań, aby ocalić królestwo przed straceniem poprzez najazdy przeciwników. Jeśli zatem wciąż zastanawiają się Państwo, jakie gry planszowe strategiczne wybrać dla siebie lub na prezent dla bliskiej osoby, zachęcamy do skorzystania z naszych atrakcyjnych planszówek.

Zagrajmywplanszowke.pl - sklep internetowy z planszówkami strategicznymi i nie tylko

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego, w którym można znaleźć wiele propozycji gier planszowych strategicznych, a także inne rodzaje, na przykład gry planszowe kościane czy ciekawe gry dla dzieci. Mamy również kreatywne łamigłówki, puzzle oraz ciekawe akcesoria. Wybór jest bardzo atrakcyjny, a przede wszystkim rozmaity, przez co każdy znajdzie coś dla siebie, w dodatku w przystępnej cenie. Mogą Państwo sortować nasze planszówki wedle wymaganego minimalnego wieku graczy oraz liczby osób, które mogą wziąć udział w jednej rozgrywce jednocześnie. Zapewniamy, że dokładne instrukcje, jasne zasady, kreatywne elementy zestawów oraz dodatki do gier planszowych strategicznych sprawią, że miło spędzicie czas w gronie bliskich. Zagrajmy w planszówkę!

  • Co mówią o nas klienci