• Ciekawe gry rodzinne w domu

Gry rodzinne w domu doskonale zdają egzamin w pochmurne jesienne wieczory oraz mroźne zimowe dni. Aktywizują wszystkich uczestników rodziny, pobudzają kreatywność zarówno w dorosłych, jak i w dzieciach, niekiedy przenosząc ich w bajkowy świat. W naszym sklepie internetowym oferujemy fajne gry familijne, dzięki którym spędzą Państwo wolny czas na dobrej zabawie w duchu rywalizacji.

Ciekawe gry rodzinne wyzwalające ducha rywalizacji

Gry familijne to forma rozrywki dla całej rodziny, nie tylko dla dzieci. Pomimo prostych zasad prezentowane gry są wciągające, a czas spędzony z nimi upływa zdecydowanie za szybko. Brzmi niewiarygodnie? Bardzo możliwe, ale wystarczy, że zagrają Państwo w „Chatkę z piernika” i z pewnością zmienią zdanie. Gra niekiedy może przypominać zaciętą partyjkę w Monopoly, lecz w rzeczywistości przenosi uczestników w świat Jasia i Małgosi oraz wrednej wiedźmy, która kusi dzieci kolorowymi baśniami. Równie ciekawą tematyką wyróżnia się gra „Polowanie na robale”, podczas której uczestnicy muszą upolować przysmak, wyrzucając odpowiednią liczbę oczek na kostce. Jednak ciekawe gry rodzinne nie tylko bawią, ale także uczą. Jedną z takich propozycji jest gra „Gatunki”, która wymaga od dorosłych oraz dzieci wiedzy, refleksu i spostrzegawczości. Kto pierwszy odkryje poszukiwany gatunek, zdobywa tyle punktów, ile znajduje się kropek na wyrzuconej kostce.

Top gry familijne aktywizujące uczestników w każdym wieku

W naszym sklepie internetowym oferujemy nie tylko karciane gry familijne, ale także propozycje, które wymagają od uczestników koordynacji ruchowej oraz umiejętności szybkiego i logicznego myślenia. Wśród nich znalazła się między innymi szalona gra zręcznościowa „Ale cyrk”, która przeniesie uczestników do dziewiętnastowiecznego cyrku i sprawi, że staną się oni jego pełnoprawnymi akrobatami. Równie wymagająca jest gra „Łubudu”, która posiada trzy warianty rozgrywki. Uczestnicy stoją przed wyzwaniem, jakim jest zbudowanie wieży z plastikowych elementów o różnych kształtach i różnej wielkości. Wygrywa ten, kto najszybciej zbuduje określony wzór wieży lub najwyższą konstrukcję. Jakie jeszcze top gry familijne oferuje nasz sklep internetowy? Z myślą o miłośnikach rozwiązywania tajemnic kryminalnych w asortymencie uwzględniliśmy pozycję „Cienie: Amsterdam”. Uczestnicy podzieleni są na dwie drużyny detektywów, które muszą dowiedzieć, co tak naprawdę się stało. Wygrywa ta drużyna, która jako pierwsza poinformuje klienta, kto stoi za zbrodnią.

  • Co mówią o nas klienci