• Szukaj
  • Przygodowe gry karciane

Jedną z kategorii gier dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego są przygodowe. Określenie to odnosi się do gier składających się z opowiadania historii, rozwiązywania rozmaitych zagadek oraz eksplorowania określonego terenu. Często zawierają one elementy charakterystyczne dla innych gatunków. Do czynienia możemy mieć na przykład z przygodowymi grami akcji. Głównym zadaniem graczy gier przygodowych jest rozszyfrowywanie różnego rodzaju wiadomości czy szukanie ukrytych przedmiotów. Ich akcja rozgrywa się przeważnie w świecie fantasy.

Wciągające gry karciane przygodowe

Jakiego rodzaju gry RPG karciane można znaleźć w naszym sklepie internetowym? Dużą popularnością wśród użytkowników cieszy się “Znak Starszych Bogów”. Gracze wcielają się tu w rolę Badaczy, którzy walczą z jednym z Przedwiecznych. To potężna istota, która bytuje w przestrzeni znajdującej się pomiędzy różnymi wymiarami. Korzystając z puli specjalnych kości, Badacze uczestniczą w różnych przygodach rozgrywających się zarówno w, jak i wokół muzeum. Najcenniejszą zdobyczą jest tu Znak Starszych Bogów, czyli starożytny symbol, który posłuży do wygrania w grę.

Najpopularniejsze gry karciane fantasy

Nasz sklep internetowy oferuje bogaty wybór gier karcianych fantasy. Mnogość dostępnych propozycji sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jedną z bestsellerowych pozycji jest “Zew Przygody”. Na czym polega ta gra RPG karciana? Gracze rywalizują tutaj ze sobą, tworząc postacie ze świata fantasy. Przygoda rozpoczyna się od wyboru kart przeznaczenia, pochodzenia oraz motywacji. Za każdym razem, gdy bohater zdobędzie nową cechę, sprosta wyzwaniu lub uda mu się pozyskać sojusznika, zdobędzie kolejną kartę. Zawodnicy stopniowo rozwijają swoje postacie i zdobywają punkty przeznaczenia, podejmując różnego rodzaju wyzwania, do których można przystąpić na 2 sposoby. Aby zwiększyć szansę na wygraną, sięgnąć można po karty bohaterów i antybohaterów. Gra “Zew Przygody” jest przeznaczona dla 1 do 4 graczy w wieku od 12 lat. Czas trwania jednej rozgrywki to między 30 a 60 minut. Równie ciekawą grą karcianą fantasy są “Łowcy smoków”. Każdy z graczy prowadzi tu drużynę łowców smoków, w skład której wchodzi rycerz, czarodziej, złodziej oraz wojowniczka. Ich celem jest zdobycie możliwie jak największej ilości łupów. Sprawdź koniecznie wszystkie propozycje z naszego asortymentu. Mamy naprawdę szeroki wybór!

  • Co mówią o nas klienci