• Szukaj
  • Karty do pokera - zestawy i akcesoria

Poker cieszy się niesłabnącą popularnością. Rozgrywany bywa w wielu miejscach, a kasyna to tylko jedne spośród nich. Dzięki specjalistycznym akcesoriom do pokera łatwo zorganizować odpowiednie miejsce i scenerię do tej gry w różnych okolicznościach. Dzięki nim w pokera grać można wygodnie zarówno pod dachem, jak i na łonie natury. Plażowe rozgrywki i sporty kojarzą się najczęściej z siatkówką. W naszej ofercie znajdziecie jednak między innymi specjalistyczne ręczniki oraz maty do pokera, również typowo plażowe. Większość tego rodzaju sprzętu utrzymana jest w charakterystycznej dla wyposażenia kasyn, ciemnozielonej kolorystyce.

Maty czy stoły?

Stricte plażową matę do gry w pokera stanowi po prostu duży ręcznik z odpowiednim motywem. Z pewnością jest mniej stabilny niż stół, za to posiada inne walory praktyczne niż to, że dobrze się na nim gra. Taki plażowy ręcznik „pokerowy” można rozłożyć w wielu miejscach i okolicznościach, które z plażą nie mają nic wspólnego. Duże maty do pokera są wygodne, mobilne i łatwo utrzymać je w czystości. Ci, dla których mata to stanowczo za mało, na zagrajmywplanszowke.pl mogą zapatrzyć się w specjalny, składany blat właśnie do gry w pokera. Nadal zachowuje on najważniejsze cechy maty, czyli jest po prostu lekki i przenośny. Wśród akcesoriów do pokera jest on jednak o wiele bardziej profesjonalny. Ośmiokątny i oczywiście ciemnozielony blat stołu ma charakterystyczne wgłębienia na żetony oraz karty.

Najlepsze karty

Karty do pokera na zgarajmywplanszowke.pl występują w różnych odsłonach. W tej kategorii znajdziesz na przykład cały zestaw przeznaczony do wersji Texas Hold w ciemnozielonej, blaszanej puszce. Zawiera przede wszystkim karty i żetony. Takie zestawy pokerowe to jednak nie wszystko. Oprócz specjalistycznych akcesoriów, dostępnych w tej kategorii, można sięgnąć po karty do gry w taliach pojedynczych, na przykład słynne karty marki Bicycle, wybierając spośród wielu wzorów w naszym sklepie. Oprócz kart nawet do czysto rozrywkowych partii pokera potrzebne będą kolorowe żetony.

Żetony

Profesjonalne żetony do pokera na zagrajmywplanszowke.pl oferujemy w różnych zestawach. Kolorowe, bez wyraźnych nominałów, dają duże pole manewru ich użytkownikom. Nasze pokerowe żetony występują w różnych wariantach i zestawach. Pakowane są najczęściej w specjalistyczne nesesery, w opakowaniach po kilkaset sztuk. Oprócz żetonów do gry w pokera bez nominałów w zestawie znajdują się także komplety żetonów: Dealer, Small Blind i Big Blind oraz klasycznych kart do gry, jakimi również posługują się pokerzyści.

Poker w domu

Do gry w pokera nie jest potrzebne profesjonalne kasyno. O ile nie jest rozgrywana na pieniądze, a na przykład symbolicznie na same żetony, może stanowić ciekawą rozrywkę. Dzięki takim partiom można nawet w domowym zaciszu sprawdzić, kto potrafi zachować słynną pokerową twarz. Za pomocą zestawów pokerowych na pewno stworzysz odpowiedni do tego klimat i oczywiście — dostarczysz stosownych akcesoriów. Polecamy wszystkim, którym znudziły się już szachy albo inne gry karciane!

  • Co mówią o nas klienci