• Modele do sklejania

Modele do składania to świetna propozycja rozrywki zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dla dorosłych. Budowa różnorodnych maszyn z pomocą niewielkich elementów w celu uzyskania modelu jak z obrazka to rozwijająca zdolności manualne oraz przestrzennego myślenia zabawa, której efekty przynoszą wiele satysfakcji. W asortymencie uwzględniliśmy takie modele do sklejania, jak czołgi, statki oraz samoloty.

Brak produktów do wyświetlenia

Modele do sklejaniaczołgi, statki, samoloty

Nasz sklep internetowy oferuje modele do składania o różnej tematyce oraz o różnym stopniu zaawansowania. Miłośnikom powietrznych bitew proponujemy samoloty do sklejania wiernie odwzorowujące modele maszyn z II wojny światowej. Wśród nich na szczególne wyróżnienie zasługują: PZL P-23 Karaś II ¼, PZL.37B „Łoś” Dwusilnikowy średni bombowiec, PZL P.24F Grecki Samolot Myśliwski oraz prototyp samolotu rozpoznawczo-bombowego PZL-43. Za równie ciekawą propozycję uchodzą modele do sklejaniaczołgi. Oprócz tradycyjnych pozycji gotowych do sklejenia oferujemy również zestawy z farbami akrylowymi, wymagające od użytkownika wykazania się umiejętnościami malarskimi. Podobnie jak modele do sklejania – statki, które z pewnością sprostają wymaganiom fanów maszyn wodnych. Do wyboru są okręty do sklejania odwzorowujące machiny wojskowe, jak i te wykorzystywane w celach transportu dóbr oraz pasażerów.

Modele do składania – oryginalny pomysł na prezent dla miłośnika modelarstwa

Znalezienie idealnego pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, a w szczególności dziecka lub nastolatka, to nie lada wyzwanie. Najlepiej jednak, aby upominek nawiązywał do jego zainteresowań. Miłośnikowi modelarstwa bez wątpienia spodobają się wszystkie dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego modele do składania. Zarówno czołgi, statki, jak i samoloty to dokładne odzwierciedlenia maszyn z okresu wojennego, które przeniosą obdarowywaną osobę do wcale nie tak odległych czasów, zarazem zapewniając masę rozrywki. Za uniwersalne rozwiązanie uchodzą modele do sklejania, takie jak samochody oraz żaglówki, które po złożenie stanowią nie tylko bezcenny efekt wielogodzinnej pracy, ale także oryginalną dekorację, która dopełni przestrzeń pokoju. Ponadto w asortymencie naszego sklepu uwzględniliśmy również modele do składania odpowiadające konstrukcjom portu wojennego, schronu bojowego, drewnianego mostu oraz wiejskiej drogi.

  • Co mówią o nas klienci