• Szukaj
  • Gry karciane logiczne

Podczas jesiennej słoty nie warto spędzać całego wolnego czasu przed ekranem telewizora czy komputera. Gry karciane, zarówno logiczne, jak i wiele innych typów, pozwolą odpocząć, a jednocześnie - nieco potrenować szare komórki podczas rozgrywek. Fabuła naszych gier jest za każdym razem niezwykle wciągająca. Bez względu na to, czy jesteście fanami lotnictwa, kryminalistyki, czy może podróży, wśród naszych gier logicznych czekają Was nie lada wyzwania!

Na wakacje? To logiczne!

Wymarzone wakacje przyjmują różne kierunki. Marzyliście o wypoczynku na Hawajach? A może w innych, egzotycznych zakątkach świata? Gry logiczne z zagrajmywplanszowke.pl pozwolą odpowiednio się do tego przygotować. W końcu, zanim wyruszycie w wymarzoną podróż, trzeba koniecznie dobrze się spakować, a co za tym idzie: niczego nie zapomnieć i dopiąć walizkę tak, by nic nie wydostawało się na zewnątrz. Z grą “Get packing” łatwo się przekonacie, kto jest mistrzem trudnej sztuki sprawnego pakowania walizki.

Startujemy!

Zanim wyruszycie na wymarzone wakacje, koniecznie trzeba zająć odpowiednie miejsce w samolocie. Co jednak, jeżeli system informatyczny na lotnisku całkiem zwariował i pozostaje Wam wcielić się w dzielną załogę samolotu pasażerskiego, która ma za zadanie okiełznać panujący chaos i sprawne usadzić podróżnych na miejscach? Wśród gier logicznych karcianych znajduje się również takie wyzwanie.

3, 2, 1, 0…

Podróże na Ziemi są nudne? Dzięki naszym kartom - grom logicznym możecie wyruszyć z ważną misją. Na przykład w morskie głębiny albo w kosmos - w poszukiwaniu mitycznej dziewiątej planety Układu Słonecznego.

Zagadki dla małych i dużych

Całą rodzinę z pewnością pochłoną kolorowe karty logiczne Rubik’s! Oprócz tego dla najmłodszych przygotowaliśmy całą serię logicznych kart z zagadkami. To Kapitalne Łamigłówki Kapitana Nauki. Starsze dzieci mogą zmierzyć się z układankami przedstawiającymi koty lub psy, czyli Cat Stax oraz Dog Pile. Najstarsi miłośnicy zagadek chętnie pobawią się w detektywów. To tylko część spośród gier logicznych karcianych dostępnych na zagrajmywplanszowke.pl. Ponadto gimnastyka umysłu może być bardzo intensywna dzięki kartom Logics, na przykład w kolorze żółtym. Jeżeli oprócz tego stawiacie także na rywalizację, to zestaw Quatris już czeka wśród łamigłówek na specjalne okazje. Zachęcamy do rozszyfrowania ich wszystkich!

  • Co mówią o nas klienci