• Szukaj
  • Śmieszne gry imprezowe

Jak uatrakcyjnić czas gościom i sprawić, by impreza zapadła im w pamięć? To proste! Odpowiedzią są gry imprezowe, które zostały stworzone dla większej liczby graczy gotowej stanąć w szranki. Proste zasady, duże pole do popisu i kreatywności sprawią, że wspólny czas upłynie znacznie szybciej, niż mogłoby się wydawać. U nas znajdą Państwo atrakcyjne gry imprezowe alkoholowe, lecz nie tylko!

Gry imprezowe, które pokochał cały świat

Kluczem do udanej imprezy wcale nie jest lokalizacja czy tematyczne dekoracje, ale doborowe towarzystwo i fajne gry imprezowe. Jedną z niezastąpionych propozycji jest Jenga, którą znają zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Z pozoru łatwa gra potrafi w pełni zaangażować uczestników, którzy wylewają siódme poty, aby zostać mistrzami rozgrywki. W naszym sklepie internetowym dostępne są dwie wersje tej kultowej gry. Zwolennikom klasycznych form rozrywki proponujemy oryginalną Jengę, która wymaga wyłącznie wyciągania kolejnych cegiełek do momentu aż jeden nieprawidłowy ruch spowoduje upadek drewnianej wieży. Jeśli jednak interesują Państwa nieoczywiste gry imprezowe to Jenga (Pass Challenge) będzie strzałem w dziesiątkę. Proponowana przez nas wersja tej bestsellerowej gry wymaga od uczestników wysoko rozwiniętej koordynacji ruchowej. Oprócz wyjmowania, a następnie układania klocków poniżej najwyższego ukończonego poziomu aktualnie rozgrywający gracz jest zobowiązany do podania wieży kolejnemu uczestnikowi.

Śmieszne gry imprezowe dla osób w każdym wieku

Śmieszne gry imprezowe to propozycja dla wszystkich, którzy kochają połączenie dobrego humoru i rywalizacji. „Łap za słówka” to wesoła gra słowna, podczas której gracze mają za zadanie wymyślić słowa na czas. Brzmi banalnie? Bardzo możliwe, ale tylko wyrazy unikalne, które nie przyszły na myśl innym uczestnika, zdobywają punkty. Gry imprezowe, takie jak „Fold it”, wymagają umiejętności manualnych, szybkiego myślenia oraz spostrzegawczości. W jednej chwili każdy z graczy staje się szefem kuchni z krwi i kości, który nie może zawieść swoich klientów i musi przyrządzić im zamówione danie najszybciej, jak tylko potrafi. „Król Ozo” natomiast, w przeciwieństwie do większości dostępnych na sklepowych półkach gier, nie zawiera kart ani planszy, a sznurki opatrzone kolorowym koralem na jednym końcu i przezroczystym na drugim. Zadaniem graczy jest zabranie z kolekcji Ozo sznurka, który odpowiada kolorowi, jaki on wypowiedział. Wygrywa ten uczestnik, który ma najdłuższy sznur z zebranych sznurków.

  • Co mówią o nas klienci