• Szukaj
  • Straszne gry planszowe - Horror

Strach, mrożące krew w żyłach sceny oraz przeraźliwe postacie wzbudzające ogromny niepokój… takie emocje budzą nasze gry planszowe horror dla wytrwałych graczy, którzy nie boją się i chcą podjąć wyzwanie! To planszówki dla ludzi o mocnych nerwach, dla których ten abstrakcyjny świat jest rozrywką i przede wszystkim zabawą. Niekiedy strach wywołany przez istotny obce staje się doskonałym powodem do rywalizacji lub do skupienia się na pracy w zespole. Warto, aby każdy miał możliwość wypróbowania własnych sił w takiej grze. Gry planszowe horror nieraz śmieszą, czasem straszą, zaskakują i skłaniają do refleksji. Poniżej przedstawiamy najlepsze propozycje z naszego sklepu z grami planszowymi. Jesteście gotowi na niepowtarzalne wrażenia, które będą Wam towarzyszyły podczas gry? Zapraszamy zatem już teraz do zapoznania się z całą ofertą sklepu zagrajmywplanszowke.pl!

Straszne gry planszowe dla miłośników horrorów

Kiedy warto zagrać w straszne gry planszowe? Jest to doskonała propozycja na rozgrywkę np. w Halloween. Ten straszny dzień w towarzystwie równie przerażającej planszówki będzie bardzo towarzyski. W naszej ofercie można znaleźć ciekawe gry z serii Horror w Arkham. Kilka serii tematycznych to rozrywka na co najmniej kilka godzin! Trzecia edycja tej kooperacyjnej gry planszowej 13+ toczy się w roku 1926, kiedy świętowany jest koniec Wielkiej Wojny. Spokój świętujących zakłócają jednak Przedwieczni, czyli obce istoty, które czają się w pustce. Zmierzcie się z grą i sprawdźcie, czy uda Wam się przetrwać w tym chaotycznym świecie! Wielu fanów strasznej tematyki lubi także gry planszowe z charakterystycznymi postaciami zombie. Zachęcamy do zapoznania się także z innymi, strasznymi propozycjami.

Sklep internetowy zagrajmywplanszowke.pl dla miłośników gier planszowych

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele inspiracji, dzięki którym można urozmaicić każdy wieczór w pojedynkę, we dwoje lub w grupie przyjaciół czy rodziny. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, a straszne gry planszowe to tylko jeden z elementów naszego bogatego asortymentu. Jeśli lubicie emocje, współpracę oraz nutę trwogi pomiędzy działaniami, która napędza Was do gry, to jest to propozycja idealna dla Was!

  • Co mówią o nas klienci