• Szukaj
  • Gry dla dorosłych - planszowe, erotyczne

Gdy podczas spotkania ze znajomymi tematy do rozmów nagle się skończą, a atmosfera zaczyna podupadać, warto sięgnąć po imprezowe gry dla dorosłych. Angażujące i humorystyczne już podczas pierwszej rundy ożywią wszystkich gości, a czas spędzony z nimi minie w okamgnieniu. W naszym sklepie internetowym oferujemy atrakcyjne cenowo karty do gry dla dorosłych oraz erotyczne gry planszowe dla dorosłych 2 osób!

Imprezowe gry dla dorosłych – angażująca forma rozrywki

Jakie gry w domu dla dorosłych zdają egzamin? Trudno odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie, gdyż każda z dostępnych u nas propozycji to niezawodny sposób na urozmaicenie imprezy. Niemniej jedną z popularniejszych opcji, po którą nasi klienci chętnie sięgają, jest „Czółko: Bez Cenzury”, czyli karty do gry dla dorosłych wymagające soczystych odpowiedzi. Równie ciekawie prezentuje się gra towarzyska „Dylematy”, dzięki której nawiązanie zaognionej dyskusji jest banalnie proste. Wszystko rozchodzi się o moralność uczestników! Miłośnikom czarnego humoru natomiast przypadną do gustu imprezowe gry dla dorosłych w postaci 6 sezonów „Kart Dżentelmenów”. Podczas rozgrywki gracze są zobowiązani stworzyć absurdalne historie, w których nie liczy się cenzura, ale ich kreatywność. Podobnie jak w przypadku rozgrywki w karty „Morda!”, z pomocą których gracze muszą rozbawić lidera do rozpuku, inaczej zostaną uciszeni!

Gry erotyczne dla par, czyli jak na nowo rozpalić ogień w związku

Zaintrygowanie partnera i rozbudzenie w nim pożądania nigdy nie było proste. Prezentowane przez nas gry erotyczne dla par to dowód na to, że do chwil rozkoszy potrzebna jest tylko chwila. „Oh yes!” to karciana encyklopedia, dzięki której para może poznać tajniki Kamasutry, a następnie przekonać się, jak niewiele wystarczy, aby rozkochać w sobie partnera. „Arkana Miłości” natomiast to forma rozrywki dla par oraz osób szukających bliskiej relacji lub przygody, w której gracze wybierają karty i decydują się, czy są gotowi na pieszczoty, czy na kreatywne wyzwanie. Równie ciekawą propozycją na wieczór tylko we dwoje są gry erotyczne planszowe, które doprowadzą do finału cielesnych uniesień. „Kochanie, zrób mi dobrze” to pierwsza erotyczna forma rozrywki, polegająca na wykonywaniu pobudzających zmysły zadań oraz wyzwań. Podobnie jak planszówka „Rozkosz”, dzięki której poznanie erotycznych marzeń drugiej połówki okaże się niezastąpioną formą gry wstępnej.

  • Co mówią o nas klienci