• Gry paragrafowe dla dzieci i dorosłych

Interaktywne gry książkowe to forma rozrywki inna niż wszystkie. Łączy w sobie wciągającą fabułę oraz możliwość decydowania o dalszych losach bohaterów, angażując dzieci, młodzież i dorosłych niczym dobra gra komputerowa. Nasz sklep internetowy oferuje gry paragrafowe, które już od pierwszej strony przenoszą czytelnika w równoległy świat pełen przygód i niemałych wyzwań.

Gry paragrafowe dla dzieci rozwijające wyobraźnię

Interaktywne gry książkowe to jeden ze sposobów na to, aby pobudzić dziecięcą wyobraźnię. W przeciwieństwie do tradycyjnych książek czytelnik nie jest jedynie obserwatorem, ale bierze czynny udział w podejmowaniu decyzji dotyczących losu bohaterów. Miłośnikom historii, dla których Król Artur jest bohaterem, z pewnością spodobają się gry paragrafowe z serii Rycerze. Dopiero po przejściu serii prób czytelnik będzie gotowy wyruszyć w podróż, aby wykonać zlecenia od samego króla. Równie ciekawą propozycją jest „Wielki turniej”, czyli komiks, w którym czytelnik musi stawić czoła mistrzom sztuk walki, aby zostać wielkim zwycięzcą. W asortymencie uwzględniliśmy również gry paragrafowe dla dzieci starszych, którym niestraszne są zbrodnie. Mieszkańcy brytyjskiego imperium niecierpliwie oczekują wybitnego Sherlocka Holmesa, który w mgnieniu oka rozwiąże nawet najbardziej zawiłą tajemnicę.

Wciągające gry paragrafowe dla dorosłych

Książki paragrafowe to nowoczesna forma rozrywki dedykowana nie tylko dzieciom i młodzieży, ale także dorosłym. Niepodważalnym tego dowodem są dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego gry paragrafowe dla dorosłych z serii Escape Quest. Osobom gotowym podjąć nie lada wyzwanie z pewnością spodoba się powieść paragrafowa z Arsenem Lupinem oraz szajką włamywaczy. Miłośnikom filmowej sagi z Indianą Jonesem proponujemy pozycję „Poszukiwacze zaginionego skarbu”, dzięki której udadzą się Państwo na wymagającą misję. Opowieści o czarownicach z Salem nie są Państwu obce? W takim razie dzięki grze książkowej „Sam w Salem” będą Państwo mieli okazję dowiedzieć się o wszystkich tajemnicach, jakie skrywa upiorne miasteczko, w którym procesy wiedźm niegdyś były chlebem powszednim. Natomiast osobom zafascynowanym możliwościami, jakie otwiera przed nami przyszłość, proponujemy książki paragrafowe „Tajemnica Marsa” oraz „Świat Wirtualny”. W asortymencie znajdą Państwo również propozycje z serii Fighting Fantasy dla czytelników o mocnych nerwach.

  • Co mówią o nas klienci