• Szukaj
  • Ekonomiczne gry karciane

Planszówki i gry karciane od lat są u szczytu popularności. Większość spośród nas chętnie odchodzi od monitora komputera, aby również podczas tego rodzaju rozgrywek nawiązać bezpośredni kontakt z innymi graczami. Tęsknimy przecież za czasami, kiedy bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem był standardem, a rodzinne lub towarzyskie rozgrywki znakomicie temu sprzyjają. Emocje podczas grania w gry karciane ekonomiczne są co najmniej równie wielkie, a może nawet większe niż w wirtualnym świecie — bo na żywo. To mnóstwo zabawy, podczas której naprawdę można odpocząć i zrelaksować się, a wzrok nie męczy się jak w trakcie gry przy komputerze czy z użyciem konsoli do gier telewizyjnych. Ponadto ekonomiczne gry rozbudzają wyobraźnię o wiele bardziej. Tutaj nie ma gotowych postaci, którymi jedynie się kieruje. Każdy z uczestników sam musi wcielać się w swoje postaci i kreować je niemal od A, do Z. Naturalnie ogólny zarys akcji i fabuły jest tutaj punktem wyjścia, jednak na rozwój akcji mają wpływ jej uczestnicy.

Zostań rekinem biznesu

Gry karciane ekonomiczne to przede wszystkim gry, w których zadania opierają się na szeroko pojętej ekonomii i biznesie. Najczęściej głównym ich celem jest zgromadzenie kapitału, jednak po drodze łatwo zauważyć, że nie jest to takie proste. Swój trening pomnażania kapitału oraz efektywnego zarządzania, w ramach karcianych gier dostępnych na zagrajmywplanszowke.pl, przeprowadzać można w różnych realiach: począwszy od polskiej kopalni u progu ubiegłego wieku, poprzez Stany Zjednoczone w czasach prohibicji, po egzotyczne rynki Indii lub Algierii. To tylko kilka spośród wielu innych scenerii, jakie oferują nowoczesne i atrakcyjne gry karciane ekonomiczne.

Szare eminencje czy łotry?

Bez względu na to, z jakimi bohaterami na co dzień się identyfikujesz — zarówno jedna, jak i druga gra pochłania przedstawicieli wielu pokoleń oraz różnych profesji. Tutaj można nabrać zupełnie innej perspektywy, stając się łotrem lub, dla odmiany, ministrem handlu samego maharadży! To świetna zabawa nawet dla tych, którzy w realnym życiu są całkowitym przeciwieństwem odgrywanych postaci. Gry karciane ekonomiczne oraz inne, dostępne na zagrajmywplanszowke.pl pozwalają oderwać się na pewien czas od szalonego tempa współczesnego życia i zanurzyć w świecie, który już przeminął, w świecie fantazji ograniczonej jedynie zasadami konkretnej gry. Zapewniają nutkę rywalizacji i dużo rozrywki zawsze wtedy, kiedy masz ochotę zmienić nieco swój krajobraz bez wychodzenia z domu.

  • Co mówią o nas klienci