• Szukaj
  • Gry karciane dwuosobowe - dla 2 graczy

Kiedy brakuje czwartego do brydża, a nawet trzeciego - próżno szukać, wystarczy zmienić talię kart. Jeżeli nie grywasz w brydża, to tym bardziej warto zainteresować się grami w karty dla 2 graczy. Naturalnie jest wiele gier, w które można grać w dwie osoby przy użyciu kart klasycznych. Tutaj jednak proponujemy coś specjalnego! Karty tematyczne do gry w dwie osoby to inspirująca rozrywka nie tylko dla par. Podobnie jak inne gry karciane wymagają refleksu, analitycznego oraz strategicznego myślenia, a przy tym są bardzo estetycznie i ciekawie zaprojektowane. Gry w karty na 2 osoby z naszej oferty noszone w kieszeni torebki lub plecaka przydadzą się w najmniej oczekiwanych sytuacjach. Kiedy tylko trzeba długo na coś czekać, wystarczy je wyciągnąć i zaprosić drugą osobę do karcianego pojedynku. Takie rozgrywki 1:1 to świetna zabawa także w domu.

Gry rywalizacyjne

Nasze gry karciane dwuosobowe opierają się na czystej rywalizacji. Oczywiście zawsze przyda się odpowiednia strategia oraz nieco tak zwanego farta. Jedną z najbardziej złożonych gier tego typu są Gejsze. Tutaj liczy się skupienie, precyzja i refleks, ponieważ każdy z wachlarza możliwych ruchów można wykonać tylko jeden raz. Nie jest łatwo zdobyć przychylność gejsz, o którą toczy się tutaj stawka. Natomiast inspirowana, przynajmniej graficznie, opowieścią o Alicji w Krainie Czarów - Herbatka dla Dwojga polega na zgromadzeniu jak największej liczby dostępnych w tej grze dóbr. Brzmi niepozornie? Wystarczy sprawdzić, jak bardzo trzeba się w to zaangażować, aby przyjąć najkorzystniejszą dla siebie strategię, a możliwości w tej grze jest naprawdę wiele.

Karciany zwierzyniec

Gry karciane dla 2 graczy to również pozycje, których bohaterami są zwierzęta. Obok Herbatki dla Dwojga inną propozycją, owianą nutką tajemniczości i niesamowitości, są Kruki. Cóż w tym niesamowitego? Otóż tytułowe Kruki wybierają się w osobliwą podróż do krainy sennych marzeń. Zadaniem graczy jest pomóc im w dotarciu tam przed świtem. O poranku warto natomiast udać się do miejsca, gdzie już czeka na Was lisi król oraz jego bohaterowie. Właściwie, są oni zajęci, ponieważ dzielnie walczą z naprawdę przerażającymi koszmarami! Zadaniem graczy jest rekrutowanie nowych lisów i tworzenie swoich oddziałów do tej walki. Gry w karty na 2 osoby są co najmniej tak fascynujące jak te, w które gra się w większym gronie! Ich fabuła jest unikalna, a rywalizacja 1:1 to całkiem inne emocje niż w dużej grupie.

  • Co mówią o nas klienci