• Szukaj
  • Najlepsze gry planszowe dla dwóch osób

W ofercie naszego planszówkowego sklepu można znaleźć oryginalne propozycje gier i zabaw dla dwojga. Ciekawe gry planszowe dla 2 osób mogą stać się wspaniałą rozrywką, która urozmaici wspólnie spędzony czas. 

Botanik
Botanik
Promocja
Produkt niedostępny
96.00 -10%
86.40
Cztery w rzędzie 3D (HG)
Cztery w rzędzie 3D (HG)
Promocja
Produkt niedostępny
Piłkarzyki
Piłkarzyki
Promocja
Produkt niedostępny
110.00 -12%
96.80
Cluedo - edycja dla rywali
Cluedo - edycja dla rywali
Promocja
Produkt niedostępny

Sklep internetowy zagrajmywplanszowke.pl – miejsce dla miłośników rywalizacji!

Lubicie strategiczne gry, w których przemyślana rozgrywka jest kluczem do sukcesu? Doskonale się składa! W naszej ofercie znajdziecie zatem fajne gry planszowe dla 2 osób takie jak “Siatka” czy “Gooool!”, które angażują do zabawy także sportowe emocje. Gwarantujemy świetną zabawę z naszymi grami planszowymi dla dwóch graczy. Jak widać, nie trzeba zbierać całej ekipy, aby dobrze bawić się przy planszówkach! Wystarczy towarzystwo jednej osoby. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, aby poznać rozmaite pomysły na oryginalne spędzanie czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Naprawdę warto!

Dobra planszówka potrafi sprawić, że wieczór będzie przyjemny i emocjonujący zarazem. Strategiczne, logiczne, klasyczne, rodzinne, imprezowe oraz wiele innych rodzajów gier planszowych czeka na Was w sklepie internetowym zagrajmywplanszowke.pl. W tej kategorii znajdziecie ciekawe gry planszowe dla 2 osób. Poznajcie nasze propozycje i cieszcie się zabawą. Jedną z nich jest gra zręcznościowa “Spadający mur”, zaprojektowana na wzór popularnej gry Jenga. Jest wprost idealna dla dwóch graczy. Rozgrywka polega na przetestowaniu cierpliwości oraz koordynacji graczy biorących udział w pojedynku na zręczność. Pierwszym elementem zabawy jest zbudowanie solidnego muru oraz postawienie figurki konia na jego szczycie. Po podjęciu decyzji na temat tego, który z graczy rozpocznie jako pierwszy, każdy na zmianę wypycha z muru po jednej cegle na zmianę. Jednocześnie należy uważać na figurkę konia, który znajduje się na szczycie muru. Element nie może spaść z budowli! Kto zepsuje konstrukcję jako pierwszy - przegrywa rywalizację! Ta prosta gra zręcznościowa to zabawa, której zawsze towarzyszy wiele emocji, dlatego warto ją mieć w swojej planszówkowej kolekcji! Chcecie poznać inne nasze gry planszowe dla 2 graczy? Zachęcamy do sprawdzenia całej oferty, którą przygotowaliśmy dla miłośników planszówek!

  • Co mówią o nas klienci