• Talie kart Bicycle do gry

Bicycle to najpopularniejsza marka na świecie tworząca karty do gry. Najwyższej jakości tego typu wyroby produkowane są od lat 80. XIX wieku i wciąż mają rzesze wiernych fanów. Naturalnie karty do gry były znane i używane dużo wcześniej. Jednak poprzednicy marki Bicycle to talie wykonane najczęściej niedbale, z niskiej jakości papieru. Stosunkowo trudno się je tasowało i operowało nimi, a przy tym łatwiej było je zniszczyć. Karty do gry Bicycle stały się hitem dzięki zastosowaniu nowatorskiego rozwiązania, jakie zyskało miano „Air Cushion” i to wyróżnia je po dziś dzień. Technologia Air Cushion sprawia, że karty Bicycle mają gładką powierzchnię i bardzo łatwo się je tasuje, co z kolei zawdzięczają specjalnym powietrznym “poduszkom” pod zewnętrzną powierzchnią każdej karty.

Karty Alchemy 1977 (Bicycle)
Karty Alchemy 1977 (Bicycle)
Promocja
Produkt niedostępny
Karty Dragon (Premium) (Bicycle)
Karty Dragon (Premium) (Bicycle)
Promocja
Produkt niedostępny
Karty Guardians (Bicycle)
Karty Guardians (Bicycle)
Promocja
Produkt niedostępny
Karty Metalluxe (czerwone) (Bicycle)
Karty Metalluxe (czerwone) (Bicycle)
Promocja
Produkt niedostępny

Standard czy Premium?

Karty Bicycle Standard to naturalnie najbardziej podstawowa wersja legendarnych kart do gry. W ich przypadku mamy do wyboru wersję z czerwonym albo z niebieskim rewersem. Ponadto mamy też szeroką ofertę kart Premium, zdobionych na różne sposoby. Począwszy od bardzo klasycznych, takich jak talia kart Bicycle Artisan w wersji białej lub czarnej, po znacznie bardziej wyszukane, na przykład z motywem asteroidy albo jednorożca. Karty Premium tej marki w wielu odsłonach zdobione są kolorem złotym lub ciekawym połączeniem tej barwy z innymi. Nie dotyczy to naturalnie chociażby kart Bicycle Alchemy utrzymanych w nieco mrocznej stylistyce.

Karciane iluzje

Dzięki temu, że karty tej marki tak łatwo się tasuje, a także wykonuje nimi szereg innych manewrów, karty do gry Bicycle stały się ulubionymi kartami iluzjonistów. To nimi chętnie posługiwał się sam David Copperfield! Wszystkie talie kart od Bicycle cechuje oczywiście technologia Air Cushion, jednak producent wypuścił na rynek między innymi specjalne karty Bicycle Supreme, przeznaczone szczególnie dla przedstawicieli tej profesji. Talię Supreme wyróżniają między innymi trzy, dodatkowe karty, jednak nie to jest w niej najważniejsze. To karty cieńsze od standardowych I Premium, powstałe z nieco innego materiału (crushed stock).

Wszystkie karty Bicycle to prawdziwa klasyka. Na pewno ucieszą niejednego, zapalonego gracza, niezależnie od wybranego wzoru. Przede wszystkim są wygodne w użyciu, trwalsze i bardziej eleganckie w porównaniu do wielu innych talii. Jeżeli szukasz kart do gry, które posłużą wiernie nawet przy intensywnej eksploatacji, to zdecydowanie warto postawić na markę Bicycle i wybrać jedną bądź kilka spośród oryginalnych talii.

  • Co mówią o nas klienci